CRT1206-BY-1004ELF
Numărul produsului DigiKey
CRT1206-BY-1004ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRT1206-BY-1004ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRT1206-BY-1004ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRT1206-BY-1004ELF
Descriere
RES SMD 1M OHM 0.1% 1/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 MOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRT1206-BY-1004ELF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,120" L x 0,061" l (3,05mm x 1,55mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)