CRT0603-BY-1002ELF
Numărul produsului DigiKey
CRT0603-BY-1002ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRT0603-BY-1002ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRT0603-BY-1002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRT0603-BY-1002ELF
Descriere
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRT0603-BY-1002ELF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,031" l (1,55mm x 0,80mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)