CRM2512-JW-4R7ELF
Numărul produsului DigiKey
CRM2512-JW-4R7ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRM2512-JW-4R7ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRM2512-JW-4R7ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRM2512-JW-4R7ELF
Descriere
RES SMD 4.7 OHM 5% 2W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 Ohms ±5% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Detectare curent Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRM2512-JW-4R7ELF Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,122" l (6,30mm x 3,10mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)