CRM2512-JW-1R0ELF
Numărul produsului DigiKey
CRM2512-JW-1R0ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRM2512-JW-1R0ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRM2512-JW-1R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRM2512-JW-1R0ELF
Descriere
RES SMD 1 OHM 5% 2W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±5% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Detectare curent Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRM2512-JW-1R0ELF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,122" l (6,30mm x 3,10mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)