CRM1206-FX-R510ELF
Numărul produsului DigiKey
CRM1206-FX-R510ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRM1206-FX-R510ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRM1206-FX-R510ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRM1206-FX-R510ELF
Descriere
RES 0.51 OHM 1% 1/2W 1206
Descriere detaliată
510 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRM1206-FX-R510ELF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,122" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)