CRM1206-FX-10R0ELF
Numărul produsului DigiKey
CRM1206-FX-10R0ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRM1206-FX-10R0ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRM1206-FX-10R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRM1206-FX-10R0ELF
Descriere
RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRM1206-FX-10R0ELF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,122" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)