CRM0805-FX-R100ELF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CRM0805-FX-R100ELF |
Descriere | RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CRM0805-FX-R100ELF Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Rezistență | Înălțime - Montat (Max) 0,024" (0,60mm) |