CRM0805-FX-R100ELF
Numărul produsului DigiKey
CRM0805-FX-R100ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRM0805-FX-R100ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRM0805-FX-R100ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRM0805-FX-R100ELF
Descriere
RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRM0805-FX-R100ELF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)