CRF2512-JZ-R003ELF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
YAGEO
În stoc: 3.950
Fișă de date
3 mOhms ±5% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
CRF2512-JZ-R003ELF
Numărul produsului DigiKey
CRF2512-JZ-R003ELF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CRF2512-JZ-R003ELF
Descriere
RES 0.003 OHM 5% 2W 2512
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRF2512-JZ-R003ELF Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)