Imaginea pentru CRF2010-FZ-R050ELF nu este disponibilă
CRF2010-FZ-R050ELF
Numărul produsului DigiKey
118-CRF2010-FZ-R050ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CRF2010-FZ-R050ELF
Descriere
CRF2010-FZ-R050ELF
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 mOhms ±1% 1,5W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Element metal
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Valori nominale
AEC-Q200
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)