CRF2010-FZ-R030ELF
Numărul produsului DigiKey
118-CRF2010-FZ-R030ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CRF2010-FZ-R030ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-CRF2010-FZ-R030ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRF2010-FZ-R030ELF
Descriere
METAL STRIP
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 mOhms ±1% 1,5W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)