CRF2010-FZ-R010ELF
Numărul produsului DigiKey
118-CRF2010-FZ-R010ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CRF2010-FZ-R010ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-CRF2010-FZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRF2010-FZ-R010ELF
Descriere
METAL STRIP 2010
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 mOhms ±1% 1,5W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2010 (5025 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)