CRF1206-FZ-R002ELF
Numărul produsului DigiKey
CRF1206-FZ-R002ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRF1206-FZ-R002ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRF1206-FZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRF1206-FZ-R002ELF
Descriere
RES 0.002 OHM 1% 1W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 mOhms ±1% 1W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRF1206-FZ-R002ELF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)