CRA2512-FZ-R070ELF
Numărul produsului DigiKey
CRA2512-FZ-R070ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CRA2512-FZ-R070ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CRA2512-FZ-R070ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRA2512-FZ-R070ELF
Descriere
RES 0.07 OHM 1% 3W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
70 mOhms ±1% 3W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Modele EDA/CAD
CRA2512-FZ-R070ELF Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Mărime/Dimensiune
0,254" L x 0,132" l (6,45mm x 3,35mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)