CRA2512-FZ-R010ELF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CRA2512-FZ-R010ELF |
Descriere | RES 0.01 OHM 1% 3W 2512 |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 mOhms ±1% 3W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CRA2512-FZ-R010ELF Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±50ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 170°C |
Serie | Pachet/cutie 2512 (6332 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,254" L x 0,132" l (6,45mm x 3,35mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,035" (0,90mm) |