CDSOT236-T24
Numărul produsului DigiKey
118-CDSOT236-T24TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CDSOT236-T24CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSOT236-T24
Descriere
TVS DIODE 24VWM 58.3VC SOT23-6
Referință client
Descriere detaliată
58,3V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDSOT236-T24 Modele
Atributele produsului
Categorie
Putere - Impuls maxim
350W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,3V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6A (8/20µs)