CDSOT236-T12
Numărul produsului DigiKey
118-CDSOT236-T12TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSOT236-T12
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19VC SOT236
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
350W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
80pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A (8/20µs)