CDSOT23-T24CAN nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diotec Semiconductor
În stoc: 23.448
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 2.300
Fișă de date
40V Clemă 8A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23
CDSOT23-T24CAN
Numărul produsului DigiKey
CDSOT23-T24CANTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDSOT23-T24CANCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDSOT23-T24CANDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSOT23-T24CAN
Descriere
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
CDSOT23-T24CAN Modele
Atributele produsului
Protecție linie electrică
Da
Prod.
Aplicații
CAN
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
22pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
2
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,2V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8A (8/20µs)