CD214B-T24ALF este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 56.963
Fișă de date
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 14.930
Fișă de date
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
DO-214AB
CD214B-T24ALF
Numărul produsului DigiKey
CD214B-T24ALF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CD214B-T24ALF
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
CD214B-T24ALF Modele
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A