CD214A-R12000R
Numărul produsului DigiKey
118-CD214A-R12000RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CD214A-R12000RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-CD214A-R12000RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD214A-R12000R
Descriere
DIODE STANDARD 2000V 1A DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 2000 V 1A Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CD214A-R12000R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 2000 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
12pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
2000 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AC (SMA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
2 V @ 1 A