CD1408-FU1400
Numărul produsului DigiKey
CD1408-FU1400TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CD1408-FU1400CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CD1408-FU1400DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CD1408-FU1400
Descriere
DIODE STANDARD 400V 1A 1408
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 400 V 1A Montare pe suprafață 1408
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CD1408-FU1400 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
35 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
10pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
400 V
Pachet dispozitiv furnizor
1408
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.05 V @ 1 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)