93R1A-R22-A05L
93R1A-R22-A05L
93R1A-R22-A05L
Numărul produsului DigiKey
93R1A-R22-A05L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
93R1A-R22-A05L
Descriere
POT 100 OHM 2W CERMET LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Cermet 2W Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
93R1A-R22-A05L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ajustare
Reglare laterală
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±150ppm/°C
Serie
Rotație
300°
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC
Rezistență (ohmi)
100
Tip dispozitiv de acționare
Cu slot
Toleranță
±10%
Lungime dispozitiv de acționare
0,866" (22,00mm)
Putere (wați)
2W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
M10 x 0,75
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,687" x 0,625" fațetă (17,45mm x 15,88mm)