5.0SMDJ30A-R
Numărul produsului DigiKey
118-5.0SMDJ30A-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ30A-R
Descriere
VOLTAGE SUPPRESOR
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 103,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
103,3A