4816P-1-100LF
Numărul produsului DigiKey
4816P-1-100LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4816P-1-100LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4816P-1-100LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
4816P-1-100LF
Descriere
RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohm ±1Ohm 160mW Putere per element Izolat 8 Rețea/matrice de rezistențe ±250ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4816P-1-100LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
160mW
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q200
Tip circuit
Izolat
Aplicații
Rezistență (ohmi)
10
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±1Ohm
Pachet/cutie
16-SOIC (0,220", 5,59mm lățime)
Număr de rezistenţe
8
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOM
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,440" L x 0,220" l (11,18mm x 5,59mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,094" (2,40mm)