4609X-101-333LF
Numărul produsului DigiKey
4609X-101-333LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4609X-101-333LF
Descriere
RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33k Ohm ±2% 200mW Putere per element Cu magistrală 8 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 9-SIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4609X-101-333LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
200mW
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Cu magistrală
Aplicații
Rezistență (ohmi)
33k
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
9-SIP
Număr de rezistenţe
8
Pachet dispozitiv furnizor
9-SIP
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,898" L x 0,098" l (22,81mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)