4608X-102-221LF
Numărul produsului DigiKey
4608X-2-221LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4608X-102-221LF
Descriere
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohm ±2% 300mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 8-SIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4608X-102-221LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
300mW
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Izolat
Aplicații
Rezistență (ohmi)
220
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
8-SIP
Număr de rezistenţe
4
Pachet dispozitiv furnizor
8-SIP
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,798" L x 0,098" l (20,27mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)