4310R-101-682LF
Numărul produsului DigiKey
4310R-1-682LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4310R-101-682LF
Descriere
RES ARRAY 9 RES 6.8K OHM 10SIP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6,8k Ohm ±2% 200mW Putere per element Cu magistrală 9 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 10-SIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4310R-101-682LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
200mW
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Tub
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Cu magistrală
Aplicații
Rezistență (ohmi)
6,8k
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
10-SIP
Număr de rezistenţe
9
Pachet dispozitiv furnizor
10-SIP
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,984" L x 0,085" l (24,99mm x 2,16mm)
Rezistență-Raport-Abatere
50ppm/°C
Înălțime - Montat (Max)
0,195" (4,95mm)