3362P-1-103TLF
Numărul produsului DigiKey
3362P-103TLF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3362P-1-103TLF
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglaj deget partea superioară
Modele EDA/CAD
3362P-1-103TLF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Tip ajustare
Reglaj deget partea superioară
Ambalaj
Tub
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,275" x 0,260" fațetă (6,99mm x 6,60mm)
Toleranță
±10%