3361P-1-202GLF
Numărul produsului DigiKey
3361P-202GLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3361P-202GLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3361P-202GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-202GLF
Descriere
TRIMMER 2KOHM 0.5W GULL WING TOP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3361P-1-202GLF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
2 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%