3361P-1-202G
Numărul produsului DigiKey
3361P-202GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-202G
Descriere
TRIMMER 2KOHM 0.5W GULL WING TOP
Descriere detaliată
2 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3361P-1-202G Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
2 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%