3352W-1-104LF
Numărul produsului DigiKey
3352W-104LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3352W-1-104LF
Descriere
THUMBWHEEL POT 100K OHM 0.5W SID
Descriere detaliată
100 kOhms 0,5W, 1/2W Orificiu străpuns Potențiometru cu rotiță Reglare laterală
Modele EDA/CAD
3352W-1-104LF Modele
Toleranță
±20%
Tip ajustare
Reglare laterală
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,350" diam. x 0,210" Î (8,89mm x 5,33mm)
Rezistență
100 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W