3310P-125-103L
3310P-125-103L
3310P-125-103L
Numărul produsului DigiKey
3310P-125-103L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3310P-125-103L
Descriere
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Plastic conductibil 0,25W, 1/4W Pini PC
Categorie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±1000ppm/°C
Serie
Rotație
300°
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Plastic conductibil
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC
Rezistență (ohmi)
10k
Tip dispozitiv de acționare
Aplatizat
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,220" (5,59mm)
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Diametru dispozitiv de acționare
0,125" (3,18mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Orificiu străpuns
Caracteristici
Etanșat
Dimensiune - Corp
Pătrat - 0,375" x 0,375" fațetă (9,53mm x 9,53mm)