3296Y-1-201LF
Numărul produsului DigiKey
3296Y-201LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3296Y-1-201LF
Descriere
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 Ohms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3296Y-1-201LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
25.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
200 Ohms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,190" fațetă (9,53mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%