3296W-1-502RLF
Numărul produsului DigiKey
118-3296W-1-502RLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-3296W-1-502RLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
3296W-1-502RLF
Descriere
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3296W-1-502RLF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Rezistență
5 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,190" fațetă (9,53mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%