3214X-1-203E
Numărul produsului DigiKey
3214X-1-203ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
3214X-1-203ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3214X-1-203EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3214X-1-203E
Descriere
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 kOhms 0,25W, 1/4W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 5.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3214X-1-203E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
5.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
20 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%