3006Y-1-502LF
Numărul produsului DigiKey
3006Y-502LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3006Y-1-502LF
Descriere
TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 kOhms 0,75W, 3/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 15.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3006Y-1-502LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
15.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
5 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,75W, 3/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,250" x 0,190" fațetă (6,35mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%