2100LL-1R0-V-RC
Numărul produsului DigiKey
118-2100LL-1R0-V-RC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2100LL-1R0-V-RC
Descriere
FIXED IND 1UH 21.4A 2 MOHM TH
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Toroidal Inductor 21.4 A Max. 2mOhm Radial, Vertical (deschis)
Modele EDA/CAD
2100LL-1R0-V-RC Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Pachet/cutie
Radial, Vertical (deschis)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,860" diam. x 0,450" l (21,84mm x 11,43mm)