2100LL-180-V-RC
Numărul produsului DigiKey
2100LL-180-V-RC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2100LL-180-V-RC
Descriere
FIXED IND 18UH 10.1A 7 MOHM TH
Descriere detaliată
18 µH Ecranat Toroidal Inductor 10.1 A Max. 7mOhm Radial, Vertical (deschis)
Modele EDA/CAD
2100LL-180-V-RC Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Pachet/cutie
Radial, Vertical (deschis)
Toleranță
±15%
Mărime/Dimensiune
0,860" diam. x 0,450" l (21,84mm x 11,43mm)