2100LL-120-V-RC
Numărul produsului DigiKey
2100LL-120-V-RC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2100LL-120-V-RC
Descriere
FIXED IND 12UH 10.9A 6 MOHM TH
Descriere detaliată
12 µH Ecranat Toroidal Inductor 10.9 A Max. 6mOhm Radial, Vertical (deschis)
Modele EDA/CAD
2100LL-120-V-RC Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 6mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Pachet/cutie
Radial, Vertical (deschis)
Toleranță
±15%
Mărime/Dimensiune
0,860" diam. x 0,450" l (21,84mm x 11,43mm)