2100LL-102-H-RC
Numărul produsului DigiKey
2100LL-102-H-RC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2100LL-102-H-RC
Descriere
FIXED IND 1MH 1.5A 284 MOHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 mH Ecranat Toroidal Inductor 1.5 A Max. 284mOhm Radial, Orizontal (deschis)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2100LL-102-H-RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 284mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Toroidal
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Material - Miez
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță
Pachet/cutie
Radial, Orizontal (deschis)
Toleranță
±15%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,860" diam. (21,84mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,450" (11,43mm)