1120-101K-RC
Numărul produsului DigiKey
M8354-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1120-101K-RC
Descriere
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4 A Max. 80mOhm Radial, Cilindru vertical
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1120-101K-RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 80mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Material - Miez
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță
Pachet/cutie
Radial, Cilindru vertical
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,810" diam. (20,57mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,840" (21,34mm)