1110-220K-RC
Numărul produsului DigiKey
M8341-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1110-220K-RC
Descriere
FIXED IND 22UH 5.5A 20 MOHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5.5 A Max. 20mOhm Radial, Cilindru vertical
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1110-220K-RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Material - Miez
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță
Pachet/cutie
Radial, Cilindru vertical
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,660" diam. (16,76mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,840" (21,34mm)