1.5SMC440CA
Numărul produsului DigiKey
1.5SMC440CABBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5SMC440CABBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1.5SMC440CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC440CA
Descriere
TVS DIODE 376VWM 602VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
602V Clemă 2,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5SMC440CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
376V
Tensiune - Străpungere (Min)
418V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
602V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,5A