1.5SMC30A
Numărul produsului DigiKey
118-1.5SMC30ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-1.5SMC30ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-1.5SMC30ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC30A
Descriere
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
41,4V Clemă 36,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5SMC30A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
25,6V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
41,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
36,7A