1.5SMC30A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1.5SMC30A |
Descriere | TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 41,4V Clemă 36,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1.5SMC30A Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 1500W (1,5kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 25,6V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Străpungere (Min) 28,5V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 41,4V | Număr produs de bază |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 36,7A |