PLP5-2-375
Numărul produsului DigiKey
492-1532-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PLP5-2-375
Descriere
LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.375"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conductă ușoară Unic Transparent Rigid Montare panou, Montare prin presare, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PLP5-2-375 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Configurație
Unic
Producător
Bivar Inc.
Tip
Rigid
Serie
Tip montare
Montare panou, Montare prin presare, Frontal
Ambalaj
Vrac
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Stare piesă
Activ
Dimensiune lentilă
5mm