SPK6-0.006-00-104
Numărul produsului DigiKey
SPK6-0.006-00-104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPK6-0.006-00-104
Descriere
THERMAL PAD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Plăcuță termică Albastru-verde – – –
Categorie
Material
Elastomer siliconic
Producător
Bergquist
Adeziv
Serie
Căptușeală, suport
Ambalaj
Vrac
Culoare
Albastru-verde
Stare piesă
Activ
Rezistivitate termică
0,49°C/W
Utilizare
TO-220
Conductivitate termică
1,1W/m-K
Tip
Pad izolator conductibil
Durată de depozitare
Formă
Început durată de depozitare
Contur
Temperatură depozitare/refrigerare
Grosime
0,0060" (0,152mm)