MHV12-300S10P
Numărul produsului DigiKey
2277-MHV12-300S10P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MHV12-300S10P
Descriere
DC DC CONVERTER 300V 3W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înaltă tensiune – modul neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 300V – – – 10mA 10,8V - 13,2V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
10mA
Prod.
Putere (wați)
3 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Înaltă tensiune – modul neizolat
Eficiență
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Pachet/cutie
Modul 6-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Mărime/Dimensiune
3,15" L x 0,47" l x 0,78" Î (80,0mm x 12,0mm x 19,8mm)