VPOL16A-12-SIP
Numărul produsului DigiKey
179-VPOL16A-12-SIP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VPOL16A-12-SIP
Descriere
DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,75 – 5V – – 16A 9V - 14V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VPOL16A-12-SIP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
80 W
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, SCP, UVLO
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Eficiență
94%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 11-SIP, 10 conductori
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 0,33" l x 0,51" Î (50,8mm x 8,4mm x 13,0mm)
Tensiune - Intrare (Max)
14V
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 1
Agenție de aprobare
UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
Tensiune - Ieșire 3
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
16A