VOF-S60B-24 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 2,5A 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
VOF-S60B-24
Numărul produsului DigiKey
179-VOF-S60B-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-S60B-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
VOF-S60B-24 Modele
Putere (wați)
60 W
Producător
Bel Power Solutions
Aplicații
ITE (Comercial)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 2,00" l x 1,38" Î (50,8mm x 50,8mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Agenție de aprobare
Schemă CB, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61000-6-3; 61000-6-4; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±1%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
2,5A